• Tööaja kinnitamine manuaalselt

  • Mass tööaja kinnitamine

  • Kaheastmeline tööaja kinnitamine

Vastavalt ettevõttele vajadustele, saab seadistada tarkvara selliselt, et tunnid jõuavad raportisse vaid siis, kui need on eelnevalt tunnilehel kinnitatud. Antud seadistust saab muuta valides hammasratta alt "Üldseaded" - "Raportid": 

Suuremate ettevõtete puhul on vajalik tööaja kinnitamine, et enne kuu kokkuvõtete tegemist oleksid andmed nö kinnitatud ning neid enam muuta ei saaks. Selleks oleme loonud tarkvarasse võimaluse tunnilehel olevate ajaridade kinnitamise. Tööaegu saab kinnitada ükshaaval või siis ka näiteks kogu kuu andmed korraga, vaatame täpselt kuidas:

  • Kui soovite andmed ükshaaval kinnitada, siis on vaja liikuda kursoriga soovitud ajarea lõpus olevale märkeruudule ning vajutada see aktiivseks. Kui märk muutub roheliseks on antud ajarida kinnitatud.

  • Kui soovite andmed mass kinnitada, klõpsake kursoriga ekraani vasakus ääres olevale kastikesele ning see märgib kõik ajaread aktiivseks. Aktiivseks märkimisel avaneb lisaväli, mis lubab kinnitada, eemaldada kinnitust ning kustustada kõik aktiivsed ajaread.

Kui tegemist keerukama struktuuriga ettevõttega, kus on vajalik tööaja kinnitamine mitme astmeliselt (nt üksusejuht - raamatupidaja), siis selleks tuleb vastavalt kasutajale anda õigus. Õiguste kohta saate täpsemalt lugeda SIIT

Vaata lisaks:

Miks tunnid ei jõua raportisse?

Kas te leidsite oma vastuse?