Kui Teie ettevõttes on vanemaealisi või nutitelefonideta töötajaid, siis see ei ole tööaja registreerimise jaoks takistus! Begin on välja töötanud brigaadifunktsionaalsuse, millega brigaadi- või objektijuht saab ise oma meeskonna tööd enda äppist alustada:

Brigaadifunktsiooni kasutamiseks andke meile oma soovist teada ning me lülitame selle Teie ettevõttel sisse. Peale sisselülitamist tuleb Teil omalt poolt brigaadi- või objektijuhi õigustes võtta ära linnukene "Ainult enda andmete nägemine/lisamine/muutmine" ehk antud töötaja peab olema tarkvaras halduri rollis.
( Erinevatest rollidest loe täpsemalt SIIT ) See on vajalik sellepärast, et brigaadi- või objektijuht näeks töötajaid, keda ta tööle registreerima peab hakkama. 

Brigadiir saab tööaega registreerida nendele objektidele, mis on talle lisatud "Seosed objektidega" lehel:

Töötajate tööaja alustamiseks peab brigaadi- või objektijuht äpist vajutama "Meeskond" ning seejärel valima soovitud töötajad vajutades nupule "Töötajad". Peale töötajate valimist tuleb valida objekt, kus töötajad tööd teevad.

Kui brigaadi- või objektijuht on need valikud teinud, siis järgmiseks tuleb vajutada "Alusta" ning seejärel on valitud töötajad valitud objektile tööle registreeritud.

Brigaadi- või objektijuht saab töötajaid panna ka individuaalselt erinevatele objektidele tööle.

Kas te leidsite oma vastuse?